בחירת מדפסת איכותית

כמו תחום המחשבים והפיתוחים הטכנולוגיים הנלווים, גם תחום המדפסות הוא תחום שמתפתח עם השנים. בעבר מדפסות הזרקת דיו רגילות שלרוב מיועדות למגזר הפרטי ומיועדות לשימוש ביתי היו יקרות ואילו היום ניתן להשיגן בטווח מחירים הנע בין 250 ל-600 ש”ח. כמו כן, החידושים בתחום מאפשרים לנו לשלוח גיליונות להדפסה ללא צורך בחיבור פיזי בין המדפסת לבין המחשב, על ידי טכנולוגית ה-WIFI. מי היה מאמין לפני כמה שנים שטכנולוגית ה-WIFI תכנס למדפסות? אין ספק שהמילה האחרונה בתחום של מדפסות והחידושים הטכנולוגים שניתן למצוא בתחום טרם נוצלו במלואן, ובקרוב נראה חידושים נוספים.

 קניית מדפסת איכותית

במדפסות ההוצאה הראשונה של קניית המדפסת היא ההוצאה הזניחה ביותר ואילו קניית הדיו או הטיונרים למדפסת היא ההוצאה המשמעותית. לפני קנייה של מדפסת כדאי לעשות הפרדה בין שני סוגים עיקריים של מדפסות: מדפסת הזרקת דיו ומדפסת לייזר. מדפסת הזרקת דיו ברוב המקרים מיועדת לשימוש ביתי ואילו מדפסת לייזר מיועדת יותר להדפסות רבות ולשימוש משרדי. ברוב המקרים, מדפסת לייזר תהיה יעילה יותר עבור כמות רצינית של הדפסות ואילו מדפסת הפועלת באמצעות ראשי דיו רגילים תהיה יעילה יותר לשימוש ביתי.

שוק המדפסות בארץ

כאמור, שוק המדפסות בארץ ובחו”ל הוא שוק מתחדש. אנחנו עדים להתפתחות התחום ולחידושים טכנולוגיים בדגמים של החברות המובילות בענף המדפסות. החידוש הטכנולוגי העיקרי בענף המדפסות לבית ולעסק הוא המצאתן של מדפסות צבע משולבות. מדפסת הכוללת פתרון של הדפסה, צילום, שליחה וקבלה של פקסים באמצעות מכשיר אחד – מדפסת. המכשיר המשולב חסך לבתי עסק כסף רב וריכז את כל הפתרונות למשרד במקום אחד.

 

מדפסות קונים באתר של HP ישראל.

www8.hp.com

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.

שינוי גודל טקסט / Resize Text
ניגודיות / Contrast