סוגי צ’קים – סוגים של המחאות ושיקים

סוגים של צ'קיםהדפסת צ’קים עבור בעלי עסקים היא פעולה שמבוצעת בדרך כלל ע”י הבנקים בלבד בדמות הצ’קים הבנקאיים אשר נושאים על גבם ע”פ רוב סכומים גדולים ומשמשים לביצוע עסקאות מאובטחות ורשמיות. ההמחאות הבנקאיות הינן רשמיות והפקתן כרוכה בעמלה.

הדפסת צ’קים מעוצבים וייחודיים

פנקסי צ’קים רגילים מסופקים עבורנו דרך הבנק אך עדיין, ייצורם הוא בבית הדפוס. בעלי עסקים אינם מודעים לעובדה כי כיום ניתן לפנות ישירות אל בתי דפוס מובילים על מנת לבצע הדפסת צ’קים בהתאמה אישית ובעלת המאפיינים הבאים :
א. בכל נפח וכמות.
ב. בטכנולוגיות מתקדמות – צבעים ייחודיים, יכולות העתק.
ג. שלל עיצובים מותאמים אישית – לוגו, רקע.
ד. מהירות תגובה מהירה ומהיום למחר.

פנקסי צ’קים עם אבטחה משופרת

הדפסת צ’קים מותאמים אישית מטרתה היא לספק עבורכם המחאות מעוצבות עם לוגו החברה או העסק שלכם ולעזור לכם להימנע ממעשי זיוף באמצעות אמצעים מתקדמים כגון שימוש בנייר בטחוני, סימני זיהוי ייחודיים (סימני מים) ורכיבים המונעים צילום והעתקה. כל עסק אשר שואף לפעול במקצועיות עם שותפיו העסקיים ולקוחותיו חייב ליצור עבורו את התדמית הרצויה ושימוש בצ’קים מעוצבים משרתים מטרה זו באופן מלא.

צ’קים מוגנים לבעלי עסקים

צ’קים הינם מסמך משפטי לכל עניין ודבר ומהווים דרך נוספת לשימוש במזומן מידי או דחוי (צ’קים דחויים). לעומת צרכנים פרטיים אשר אינם משתמשים בהמחאות באופן יום יומי בעלי העסקים הם אלה אשר זקוקים להגנה הטובה ביותר מפני זיוף וליצירת התדמית והרושם הרצויים. הזמנת צ’קים אינה חייבת להתבצע דרך הבנק ומוטב להפנים זאת ולפנות אל בית הדפוס המתאים.

סוגי צ’קים – סוגים של המחאות ושל שיקים

  1.  צ’ק עם קרוס
  2. צ’ק לא סחיר
  3. צ’ק בנקאי – המחאה בנקאית
  4. צ’ק למוטב בלבד
  5. צ’ק ביטחון

איך לכתוב צ’ק בצורה תקנית