ניהול כוח אדם והשמה בקורן טק – 2024

יישום עקרון “חווית העובד” בארגון במהלך עבודתו בחברה, “חווית העובד” הינו נושא חשוב בקורן טק ומשמעותו ליווי הקריירה , יעוץ אישי להמשך התפתחות הטכנולוגית של העובד, אחריות על שביעות רצון העובד בכל הקשור לנושאים האישיים, רווחה וכל מידע חשוב הנוגע לעובד. התהליך מתחיל משלב קבלת ההחלטה האם לגייס את העובד, הצעות העבודה לעובדים, הקליטה בחברה ובהמשך, ליווי העובד לאורך כל זמן עבודתו בחברה. חלק נוסף בתפקיד הוא עיסוק בלווי ויעוץ למנהלים, בנייה של כליי משוב ושביעות רצון עובד, בנייה והטמעה של נהלים והובלת תהליכים חוצי ארגון בתחום האיכות.

 

פעילות החברה – קורן טק

קורן טק טכנולוגיות עוסקת בפיתוח מערכות תוכנה מולטידיסיפלינריות מאז 1988 – ההתמחות של החברה היא פיתוח תוכנה על פי צרכי הלקוח תוך התאמת כלי הפיתוח לצרכי הלקוחות.

מחלקת הגיוס בקורן טק טכנולוגיות מגייסת יועצים בתחומי ההיי טק שעובדים באתרים השונים של החברה ו/או בחברות השונות. היועצים מגוייסים ע”י צוות רכזות מקצועי ומיומן בתהליכי

גיוס קפדניים תוך שימוש רב ברשתות חברתיות ובשיטות גיוס מתקדמות, אשר מבטיחים התאמה מושלמת במינימום זמן לפי דרישת וצרכי הלקוח.

 

כשרוח צעירה פוגשת ביטחון תעסוקתי וטכנולוגיה איכותית

קורן טק טכנולוגיות הינה חברה ותיקה עם רוח צעירה. העובדים נהנים מהשתלבות בפרויקטים מאתגרים ומרתקים תוך שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר. החברה מאפשרת למהנדסים חסרי ניסיון להשתלב בפרויקטים גדולים ומורכבים ולצבור ניסיון רב בפרק זמן יחסית קצר. מעבר לכך, החברה מציעה אופציה של “ניהול קרירה” ומאפשרת לעובד לעבור לפרויקטים אחרים שמעניינים אותו ומקדמים אותו הלאה מבחינה טכנולוגית.

בקורן טק מאמינים שהצלחת החברה קשורה למעורבות הרגשית של העובדים בה. אנחנו תמיד קשובים לכל עובד. לא מדובר רק בסיסמה, שילוב של תמיכה וליווי יום יומי מצד מחלקות הגיוס, HR, וכספים ביחד עם עבודה מעניינת ומאתגרת הם הגורמים המרכזיים לשביעות רצונו של העובד. כמו כן אנו מייחסים חשיבות  ליכולת התמרון בין המטרות העסקיות של החברה, לבין הגורם האנושי העובד . התנהלות שתוביל לתוצאות הטובות ביותר עבור החברה ובו זמנית תהיה רגישה לצרכי העובד.

לקריאה על שירותי המיקור חוץ בהשמה של קורן טק

קורן טק בקהילה

החברה רואה חשיבות רבה בהתנדבות ותרומה לקהילה. הבנה זו הובילה לשיתוף פעולה בין קורן טק טכנולוגיות לעמותת “חינוך לפסגות”. העמותה מתמקדת בטיפוח ילדים ובני נוער בעלי פוטנציאל למצוינות המגיעים מערי הפריפריה של ישראל. אנחנו מובילים את הפעילות ההתנדבותית עם סניף כרמיאל של העמותה ומנהלים אירועים וימי כיף והעשרה טכנולוגית לילדים בגילאים שונים. מטרת החברה היא לתת לעובדים הזדמנויות לקחת חלק בפעילויות שונות ובכך לתרום ביחד מהידע והיכולות שלנו כחברה טכנולוגית.

 

קורן טק -באים מאהבה

קודם כל, חייבים ליהנות ולאהוב את מה שעושים וזה נכון לכל תפקיד.

חייבים להתחבר לערכי החברה ולאנשים שבה. האמונה בחברה ובאנשים בעיניי זה המפתח להצלחה ובפרט בתפקיד של מנהל משאבי אנוש שעובד יום יום עם הנושאים הללו.

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.