צקים בטוחים

אבטחת צ'קיםהמונח אבטחת צ’קים יכול להתפרש לשני מובנים שונים. הראשון הוא שירות שמוודא שבעל העסק יקבל תשלום עבור הצ’ק שהוא קיבל גם אם לצ’ק אין כיסוי, לבעל הצ’ק יש חשבון מוגבל וכן הלאה. משמעות שנייה היא יצירת צ’קים בצורה שתמזער את הסיכוי לזיוף צ’קים על ידי נוכלים.

הבטחת פירעון צ’ק
שירות זה מקנה לבעלי עסקים ראש שקט. כאשר בעל עסק מקבל צ’ק הוא יכול פשוט לשלוח את הצ’ק לחברה מסודרת שמשלמת עבורו. במידה ויש בעיה בפירעון של הצ’ק החברה שאחראית על פירעונו מטפלת בכל הפן המשפטי כאשר על כך פנים מקבל הצ’ק יקבל תשלום מלא בלי קשר למורכבות הגבייה. שירות זה מעבר לכך שהוא חוסך למנהלי חברות זמן יקר הוא גם מונע הרבה חיכוכים מיותרים. מה עוד, שבהרבה מקרים נותני הצ’קים הם אנשים שנמצאים בקשרים עסקיים עם החברה (לקוחות, ספקים, חברות שמשתפות פעולה וכולי) ולכן כל הרדיפה אחרים גורמת לפגיעה באווירה, דבר שבעקיפין יכול גם לגרום לנזקים כלכליים לחברה.

יצירת צ’קים בצורה מאובטחת
הטבעת רדיד אלומיניום, שימוש בנייר באיכות גבוהה, טכנולוגיות מתקדמות, עיצוב לוגו של החברה על הצ’ק ועוד. כל אלו טכניקות שמקטינות את הסיכויים שגורם זר ינסה לזייף צ’קים ולגרום לעגמת נפש ולמתחים מיותרים. לכן מומלץ להדפיס צ’קים בבנקים או בחברות מנוסות ומקצועיות להדפסת צ’קים.