הזמנת פנקסי צ’קים

פנקס צ'קים

הזמנת פנקסי צ’קים מבית דפוס

חברת אימפליי הינה מהחברות הראשונות בשוק הדפסת הצ’קים אשר עמדה בתקנים המחמירים של בנק ישראל,להדפסת פנקסי צ’קים.

חברת אימפליי מציעה ללקוחות פתרונות מותאמים אישית לפי לדרישת המערכת בה הם עובדים. חברתנו עובדת ומדפיסה צ’קים בתאימות עם כל הבנקים ועם מגוון מערכות הנהלת החשבונות הממוחשבות הקיימות בשוק.

פנקסי הצ’קים שלנו יכולים להיות כרטיס ביקור של החברה: העיצוב של הצ’קים נעשה לפי דרישות הלקוח בהתאמת הכיתוב והלוגו היחודיים לחברה או לעסק ומסייע למיתוג.

 

ניתן להזמין פנקסי צ’קים  המותאמים לצרכי הלקוח –מקור + 1 או מקור + 2

 

הדפסת צ’קים יכולה להתבצע בכל צבע וכל פנקס יכול לשאת את הלוגו של החברה, את הסלוגן שלה וכל דבר שהממונים על העסק יחליטו שהוא יכול להועיל לשיווק. אפשר להדפיס פנקסי המחאות מיוחדות למתנות יום הולדת לעובדי העסק, המחאות מיוחדות לאירועים משפחתיים אחרים וסתם המחאות שיגבירו את המודעות לייחודיות של העסק בקרב הלקוחות כאמור לעיל. פנקסי צקים זו טכניקה מעולה להקל על השימוש ביום יומי בצקים, כך ניתן לאגוד יחדיו כמות גדולה של המחאות ולא לחשוש שהמחאה בודדת תתעופף לה ברוח או שתלך לאיבוד בנבכי הכיסים.

צ’קים  -האם נשמיך להשתמש בהם בעתיד
רבים תוהים אם בעתיד ימשיכו ההמחאות לשמש ככלי כלכלי חשוב ועד כמה כדאי להשקיע בנושא הדפסת צ’קים. התשובה לכך פשוטה-  הכלי הזה תמיד ימשיך להתקיים והדפסת ההמחאות יחד איתו. חיובי אשראי הם טובים מצד אחד אבל בעייתיים מבחינת השמירה על הפרטיות. מזומנים, לעומתם, הם מסוכנים לנשיאה ומועדים לפורענות. המחאות הן משהו באמצע, אם כי כדאי לבצע אי אילו שינויים רגולטורים בתחום. בסיכומו של דבר חברות גדולות תמיד תמשכנה לשלם באמצעות המחאות וגם ספקים מעדיפים פנקסי צ’קים במקרים רבים, על מנת להפקיד אותם כדחויים בבנק ולקבל אשראי על סמך ההמחאות הללו.