חותמות ייחודיות ופנקסי צקים מותאמים אישית

חותמות ייחודיות לעסק והדפסה של פנקסי צקים המותאמים אישית

בעלי עסקים, ועדי בית, רופאים, אחיות, פקידים בבתי משפט ובנקאים הם רק חלק קטן מרשימה של בעלי מקצוע המשתמשים בחותמות. כבעל עסק, השימוש בחותמת של העסק היא הכרחית לחתימה על ניירות מכתבים, הוצאת שיקים לספקים ועבור תשלומים שוטפים, חתימות על הצעות מחיר, חתימות על חשבוניות ושימושים נוספים רבים. בתי דפוס רבים זיהו את הפוטנציאל ואת הצורך של אותם בעלי המקצוע בחותמות, למרות שאופן פרקטי לחותמות אין קשר ישיר לשירותים האחרים שמציעים בתי הדפוס. כיום ישנם בתי דפוס רבים המוכרים חותמות המותאמות לבעל העסק, רבים מבתי הדפוס פועלים דרך האינטרנט.

רבים מבתי הדפוס והחנויות שלא באות מעולם הדפוס וגם מוכרות חותמות עבור בעלי עסקים ובעלי מקצוע שונים יעדיפו לספק ללקוח חותמת באמצעות הזמנה מהאינטרנט. הזמנת חותמת מהאינטרנט תעשה על ידי תהליך פשוט, שאורך פחות מחמש דקות. ראשית, על הלקוח לציין באיזה צבע הוא רוצה שיהיה הדיו של החותמת שלו, לרוב החותמות הם בצבע שחור, אך יש המעוניינים בחותמות עם דיו כחול. לאחר מכן הוא יחליט בכמה שורות הוא מעוניין בחותמת, לרוב מציינים שם מלא, תפקיד בעסק ואת שם העסק – על הלקוח לבחור אם הוא רוצה לציין את כל הנתונים הללו על גבי שתי שורות או שלוש שורות.

בזמן הזמנת חותמות על ידי ממשק אינטרנטי ניתן לראות בתצוגה מקדימה את החותמת אונליין ולהחליט באם להזמין את החותמת או לשפר את המראה שלה במהלך ההזמנה וזאת על מנת שתצא מותאמת ללקוח ב-100%. יש לשים לב כי על בעלי עסקים להכין חותמת הכוללת את מספר העוסק מורשה שלהם באם מדובר בחותמת המיועדת לפנקסי שיקים, או לחתימה על גבי שיקים המופקדים לחשבון הבנק של העסק.

שירותי אינטרנט המציעים הדפסת חותמות ללקוח העסקי לרוב יציגו מספר דוגמאות לחותמות שהוכנו לעסקים קודמים. תוכלו לבחור מתוך מגוון של תבניות את התבנית המתאימה לכם ביותר ולהכניס אליה את הנתונים של העסק שלכם, שמכם ותפקידכם. לרוב, השירותים הללו מסופקים על ידי בתי דפוס אינטרנטיים המספקים את כלל השירותים של הדפסת חותמות או פנקסי צקים לעסקים באמצעות ממשקי אינטרנט פשוטים שמאפשרים ללקוח לעצב את המוצרים (ניירות מכתבים, כרטיסי ביקור) באופן עצמאי.